DAYANIKLI CEP TELEFONU

CAT S42 H+ GÜMÜŞ İYONLARI İLE KAPLIDIR
BAKTERİ BARINDIRMAZ.

TÜM ZORLU KOŞULLARA KARŞI MÜKEMMEL DAYANIM

Cat S42 H+ akıllı telefon askeri standartlarda güvenilir ve dayanıklıdır. Askeri sınıf Addmaster gövdeye Biomaster gümüşünü enjekte ettik ve ISO 22196 standardına göre bakterilerle savaşmaya yardımcı olacak iyonlar ile kapladık. Su geçirmez özelliği sayesinde sabun ve dezenfektan ile temizlenebilir özelliğe sahiptir. 1.8 metre yüksekten çelik zemine düşmeye karşı ve 1.2m kadar 35 dk. boyunca suyun altında kendini korumaktadır.


Cat S42 H+ Cep Telefonu

MÜKEMMEL PERFORMANS

Cat S42 H+, tüm yüzeyleri anti-mikrobiyal gümüş iyonlarıyla kaplanmıştır. İster şantiyede veya açık havada güneş altında en zorlu koşullarda, isterseniz hijyenik bir laboratuvarda çalışın S42 H+ mükemmel uyum sağlar.

IP68, IP69 & MIL-SPEC 810H

ÇELİK ÜZERİNE 1.8m YÜLSEKLİKTEN
DÜŞMEYE DAYANIKLILIĞI TEST EDİLMİŞTİR

35 DAKİKA SÜRESİNCE 1,2m DERİNLİĞE KADAR SU GEÇİRMEZ

BENZERSİZ MİKROP SAVUNMASI (ISO 22196)

HİJYEN PLUS

Bu ürünün tüm harici bileşenleri, gümüş iyon bazlı anti-bakteriyel katkı maddesi ile kaplanmıştır. Sizi ve ailenizi güvende tutan olağanüstü Mikrop Savunması (ISO22196) sayesinde mikrop tutmaz, kirlendiğinde suyla yıkayın ve kullanmaya devam edin!

Tamamen suya daldırılabilir.
Tamamen su geçirmez, böylece sabun ve dezenfektanlarla suya daldırılabilir ve temizlenebilir.

1.5m

35 dakikaya kadar

SİZİN İÇİN ÇALIŞAN BİR TELEFON

Daha hızlı bağlantı, daha iyi bir kamera ve daha fazla bellek. Uzatılmış pil ömrü ile 28 gün bekleme ve 31 saat konuşma süresine sahiptir. Büyük parlak ekranı sayesinde yüksek güneş ışığı altında okunabilir. Dokunmatik ekranı eldivenle kullanılabilir ve tabi ki düşmeye karşı dayanıklıdır.

TEMEL ÖZELLİKLER

SAĞLAMLIĞIN ÖTESİNDE

Güvenilir ekipman, yaşam ve ölüm arasındaki fark anlamına gelebilir. Bu nedenle, IP69/IP68 askeri sınıf kasayı gümüş iyonlarla birleştirerek size bakterilere karşı dayanıklı, sağlam bir telefon sunuyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

Gülbahar Mah. Salih Tozan Sok. Meriç Center No: 23 Kat5/8 ŞİŞLİ – İSTANBUL

0212 267 21 01

info@veranet.com.tr