4G ÖZELLİKLİ TUŞLU TELEFON
CAT® B40

AKILLI, HIZLI GÜÇLÜ VE PRATİK

KALİTE VE SAĞLAMLIK BİR ARADA

Askeri standartlarda dayanıklı, 4G LTE özellikli, tuşlu cep telefonu CAT B40 ile tanışın. CAT B40 benzersiz bir dayanıklılık seviyesine sahip. Sıcak, soğuk, tozlu yada kirli ortamlarda her türlü koşulda oldukça dayanıklı olan tuş takımı ve kasa yapısı sayesinde düşme, çarpma ve ezilmelere karşı beklediğinizden çok daha fazlasını vadediyoruz.

cat B40 Cep Telefonu


CAT B40 Tuşlu Cep Telefonu

4G LTE
MÜKEMMEL SAĞLAMLIK, IP68, IP69 SERTİFİKALI
GELİŞTİRİLMİŞ PİL PERFORMANSI 1800 Mah
HİJYEN PLUS MİKROP SAVUNMASI
SÜPER PARLAK EL FENERİ

cat B40 Cep Telefonu

YÜKSEK PERFORMANS

EN ZORLU KOŞULLARDA BİLE, SAĞLAM VE GÜVENİLİR

CAT B40 dayanıklı cep telefonunun, tozlu ortamlara, suya, sert zemine düşme ve ezilmelere dayanıklılığı IP68 ve IP69 dayanıklılık sertifikaları ile tescillenmiştir. 157 gr. ağırlığı ve 145 x 62 x 18 mm ölçüleri ile oldukça ergonomiktir. Güçlü (100 Lümen) el feneri ile her an yardıma hazırdır. 2 MP kamera, Bluetooth 5.0 bağlantı, dahili hoparlör, kulaklık girişi ve 2,4” ekrana sahip B40, güçlendirilmiş pil performansı sayesinde 11 saate kadar konuşma ve 30 gün bekleme süresi ile sizi şaşırtacak!

cat B40 Cep Telefonu

EN ZOR İŞLER İÇİN DAİMA HAZIR

İnşaatçılar, çiftçiler, orman işçileri, tesisatçılar, şantiye çalışanları, depo ekipleri, sağlık çalışanları ve motor kuryeler için sağlamlaştırılmıştır. CAT B40, çalışanların en zorlu koşullarda başarılı olmasına yardımcı olur.

HİJYEN PLUS

Bu ürünün tüm harici bileşenleri, gümüş iyon bazlı anti-bakteriyel katkı maddesi ile kaplanmıştır. Sizi ve ailenizi güvende tutan olağanüstü Mikrop Savunması (ISO22196) sayesinde mikrop tutmaz, kirlendiğinde suyla yıkayın ve kullanmaya devam edin!
Tamamen suya daldırılabilir

 
Tamamen su geçirmez, böylece sabun ve dezenfektanlarla suya daldırılabilir ve temizlenebilir.
1.5m
35 dakikaya kadar

KOLAY KULLANIM

Menüler arasında kaybolmayın!
B40’ı bilerek karmaşık özelliklerle doldurmadık; panik, stres veya baskı altındayken arama yapmanız veya acil durumlarda kısa mesaj göndermeniz
gerektiğinde B40’a güvenebilirsiniz!

Fiziksel tuş takımı, eldiven veya ıslak elle kullanmayı kolaylaştırır, yüksek sesli bir hoparlör, parlak bir el feneri ve işinizin ortasında aniden şarj edilmeye gerek duymayan güçlü bataryası sayesinde artık kafanız rahat. 1,8 m yükseklikten beton zemine düşürün veya yarım saat suda bırakın, yine de istediğiniz gibi çalışacaktır.

cat B40 Cep Telefonu

İletişim Bilgilerimiz

Gülbahar Mah. Salih Tozan Sok. Meriç Center No: 23 Kat5/8 ŞİŞLİ – İSTANBUL

0212 267 21 01

info@veranet.com.tr