PROFESYONEL 4G
ÖZELLİK TELEFON

CAT® B40

AKILLICA ÇALIŞ
GÜÇLÜ TUT
BAĞLI KALIN

#DAYANIKLISEÇİM

Endüstriyel güçte, profesyonel düzeyde, askeri özelliklere sahip 4G LTE özellikli telefon Cat B40 ile tanışın. Kullanımı kolay konuşma ve metin, kaymaz çerçeve, eldiven dostu basmalı düğmeler, alfa sayısal tuş takımı, süper parlak bir el feneri ve bol pil.

cat B40 Cep Telefonu


Cat B40 Cep Telefonu

4G LTE
SÜPER SAĞLAM, IP68, IP69
BİRDEN ÇOK GÜNLÜK İÇİN PİL 1800 MAH
İSTİSNAİ MİKROP SAVUNMASI
100+ LÜMEN FENER

cat B40 Cep Telefonu

ÖDÜNSÜZ PERFORMANS

KARŞILAŞTIĞINIZ TALEPLER NE KADAR ZORLU OLURSA OLSUN, KATI GÜVENİLİRLİK

Cat B40, bu fiyata özellikli bir telefon için benzersiz olan IP68 ve IP69 giriş derecesine sahiptir. Bu telefonun nesi güçlü? Birçok özelliği aslında. Yanlışlıkla düşürün ve su sıçratın yada direk suya düşürün veya güçlü bir şekilde yıkayın, o çalışmaya devam edecektir.

cat B40 Cep Telefonu

GENİŞ KÜRESEL ENDÜSTRİLER İÇİN AÇIK SEÇİM

İnşaatçılar, çiftçiler, orman işçileri, tesisatçılar, havaalanı yer ekibi ve depo ekipleri (veya rahat bir masanın arkasında oturmaktan fazlasını yapanlar!) için sağlamlaştırılmıştır. Cat B40, temel güvenilirlik sağlayarak çalışanların en zorlu koşullarda başarılı olmasına yardımcı olur.

cat B40 Cep Telefonu

HİJYEN VE FAZLASI

İlk kez, bu ürünün tüm harici bileşenleri, sizi, iş arkadaşlarınızı ve ailenizi güvende tutan olağanüstü Mikrop Savunması (ISO22196) için gümüş iyon bazlı antimikrobiyal katkı maddesi ile harmanlanmıştır.

Tamamen suya daldırılabilir

 

Tamamen su geçirmez, böylece sabun ve dezenfektanlarla suya daldırılabilir ve temizlenebilir.

1.5m

35 dakikaya kadar

BASINÇ ALTINDAKİ GÜVEN

İşten çıktıktan sonra ortalığı karıştırmak için zamanınız yok. B40’ın sizi hayal kırıklığına uğratmayacağını bilmek güven verici.

 

Kasıtlı olarak, bu telefon karmaşık özelliklerle dolu DEĞİLDİR; Bu telefon, baskı altındaki aramalar ve kısa mesajlarla ve her seferinde işi bitirmekle ilgilidir.

 

Fiziksel bir tuş takımı, eldivenlerle veya ıslakken kullanmayı kolaylaştırır, yüksek sesli bir hoparlör, parlak bir el feneri ve alanın derinliklerindeyken aniden şarj olmaya gerek duymayan geniş bir pil, tüm bunlar endişelenmenize gerek kalmayacağı anlamına gelir. En iyi yaptığınız şeyi yapmaya odaklanmanız için sizi özgür bırakmak. Yanlışlıkla 1,8 m yükseklikten betona bırakın veya yarım saat suda bırakın, yine de istediğiniz gibi çalışacaktır.

cat B40 Cep Telefonu

İletişim Bilgilerimiz

Gülbahar Mah. Salih Tozan Sok. Meriç Center No: 23 Kat5/8 ŞİŞLİ – İSTANBUL

0212 267 21 01

info@veranet.com.tr